RMCF1206ZT0R00
Mfr.Part #
RMCF1206ZT0R00
Description
RES 0 OHM JUMPER 1/4W 1206
Operating Temperature :
-55°C ~ 155°C
Power (Watts) :
0.25W, 1/4W
Resistance :
0 Ohms