3521130RFT
- Mfr.Part #
- 3521130RFT
- Description
- RES SMD 130 OHM 1% 2W 2512
- Features :
- Automotive AEC-Q200
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 155°C
- Power (Watts) :
- 2W
- Ratings :
- AEC-Q200
- Resistance :
- 130 Ohms
- Supplier Device Package :
- Temperature Coefficient :
- ±100ppm/°C
- Tolerance :
- ±1%
- Datasheets
- 3521130RFT
|---|---|---|---|
| 3521 | Keystone Electronics Corp. | 140,267 | FUSE CLIP CARTRIDGE 10A PCB |
| 3521 | Eaton | 35,000 | BUSS FUSEBLOCK |
| 3521 | Pololu Corporation | 169 | PINK ROMI CHASSIS MTR CLIP 2PK |
| 3521-04-0100-99 | CnC Tech | 4,052 | CONN RCPT 4POS 0.1 TIN PCB |
| 3521-04-0101-99 | CnC Tech | 3,900 | CONN RCPT 4POS 0.1 TIN SMD |
| 3521-04-0200-99 | CnC Tech | 4,100 | CONN RCPT 4POS 0.1 TIN PCB R/A |
| 3521-06-0100-99 | CnC Tech | 2,942 | CONN RCPT 6POS 0.1 TIN PCB |
| 3521-06-0101-99 | CnC Tech | 4,974 | CONN RCPT 6POS 0.1 TIN SMD |
| 3521-06-0200-99 | CnC Tech | 2,976 | CONN RCPT 6POS 0.1 TIN PCB R/A |
| 3521-08-0100-99 | CnC Tech | 2,354 | CONN RCPT 8POS 0.1 TIN PCB |
| 3521-08-0101-99 | CnC Tech | 2,740 | CONN RCPT 8POS 0.1 TIN SMD |
| 3521-08-0200-99 | CnC Tech | 2,399 | CONN RCPT 8POS 0.1 TIN PCB R/A |
| 3521-10-0100-99 | CnC Tech | 1,867 | CONN RCPT 10POS 0.1 TIN PCB |
| 3521-10-0101-99 | CnC Tech | 2,334 | CONN RCPT 10POS 0.1 TIN SMD |
| 3521-10-0200-99 | CnC Tech | 1,949 | CONN RCPT 10POS 0.1 TIN PCB R/A |