ERJ-1GNF9532C
Mfr.Part #
ERJ-1GNF9532C
Description
RES SMD 95.3K OHM 1% 1/20W 0201
Operating Temperature :
-55°C ~ 125°C
Power (Watts) :
0.05W, 1/20W
Resistance :
95.3 kOhms
Temperature Coefficient :
±200ppm/°C
Tolerance :
±1%