ERJ-1TYJ332U
Mfr.Part #
ERJ-1TYJ332U
Description
RES SMD 3.3K OHM 5% 1W 2512
Features :
Automotive AEC-Q200
Operating Temperature :
-55°C ~ 155°C
Package / Case :
2512 (6432 Metric)
Power (Watts) :
1W
Product Status :
Not For New Designs
Resistance :
3.3 kOhms
Supplier Device Package :
2512
Temperature Coefficient :
±200ppm/°C
Tolerance :
±5%