WSL2512R0140FEA18
Mfr.Part #
WSL2512R0140FEA18
Description
RES 0.014 OHM 1% 2W 2512
Operating Temperature :
-65°C ~ 170°C
Power (Watts) :
2W
Resistance :
14 mOhms
Temperature Coefficient :
±75ppm/°C
Tolerance :
±1%
Datasheets
WSL2512R0140FEA18
Part Manufacturer Stock Description
WSL2 Apex Tool Group 35,000 SOLDERING STATION 150W 2 CH 120V