ERJ-U01J914C
Mfr.Part #
ERJ-U01J914C
Description
RES 910K OHM 5% 1/20W 0201 SMD
Features :
Anti-Sulfur
Operating Temperature :
-55°C ~ 125°C
Package / Case :
0201 (0603 Metric)
Power (Watts) :
0.05W, 1/20W
Resistance :
910 kOhms
Supplier Device Package :
0201
Temperature Coefficient :
±200ppm/°C
Tolerance :
±5%