KTR25JZPF1204
Mfr.Part #
KTR25JZPF1204
Description
RES SMD 1.2M OHM 1% 1/3W 1210
Operating Temperature :
-55°C ~ 155°C
Package / Case :
1210 (3225 Metric)
Power (Watts) :
0.333W, 1/3W
Resistance :
1.2 MOhms
Supplier Device Package :
1210
Temperature Coefficient :
±100ppm/°C
Tolerance :
±1%