35021M3FT
Mfr.Part #
35021M3FT
Manufacturer
TE Connectivity AMP Connectors
Description
RES 3502 1M3 1%
Manufacturer :
TE Connectivity AMP Connectors
Product Category :
Chip Resistor - Surface Mount
Composition :
Thick Film
Operating Temperature :
-55°C ~ 155°C
Package / Case :
2010 (5025 Metric)
Power (Watts) :
2W
Resistance :
1.3 MOhms
Supplier Device Package :
2010
Temperature Coefficient :
±100ppm/°C
Tolerance :
±1%
Datasheets
35021M3FT
Manufacturer related products
    CONN PLUG HOUSING CPC 6POS BLACK
    CONN RECEPT HOUSING CPC 6POS BLK
    CONN RECEPT HOUSING CPC 4POS BLK
    CONN HOUSING SOCKET CPC 5POS BLK
    CONN PLUG HOUSING CPC 4POS BLACK
Catalog related products
Related products
Part Manufacturer Stock Description
3502 Elesa USA Corporation 100 BL.366, GEAR LEVER HANDLES, HAND
3502 Switchcraft / Conxall 1,909 CONN RCA PLUG MONO 2COND
3502 Keystone Electronics Corp. 35,000 CONN PIN RCPT .015-.025 PRESSFIT
3502 Pololu Corporation 40 ROMI CHASSIS KIT - RED
3502 Adafruit 72 SHARP MEMORY DISPLAY BREAKOUT -
3502-05-510 Coto Technology 35,000 RELAY REED DPST 500MA 5V
3502-05-511 Coto Technology 35,000 RELAY REED DPST 500MA 5V
3502-05-710 Coto Technology 35,000 RELAY REED DPST 500MA 5V
3502-05-711 Coto Technology 35,000 RELAY REED DPST 500MA 5V
3502-05-810 Coto Technology 35,000 RELAY REED DPST 500MA 5V
3502-05-811 Coto Technology 35,000 RELAY REED DPST 500MA 5V
3502-05-910 Coto Technology 35,000 RELAY REED DPST 500MA 5V
3502-05-911 Coto Technology 35,000 RELAY REED DPST 500MA 5V
3502-12-510 Coto Technology 35,000 RELAY REED DPST 500MA 12V
3502-12-511 Coto Technology 35,000 RELAY REED DPST 500MA 12V