CPF1206B1R33E1
Mfr.Part #
CPF1206B1R33E1
Description
CPF 1206 1R33 0.1% 25PPM 1K RL
Operating Temperature :
-55°C ~ 155°C
Package / Case :
1206 (3216 Metric)
Power (Watts) :
0.125W, 1/8W
Resistance :
1.33 Ohms
Supplier Device Package :
1206
Temperature Coefficient :
±25ppm/°C
Tolerance :
±0.1%
Datasheets
CPF1206B1R33E1
Manufacturer related products
    CONN PLUG HOUSING CPC 6POS BLACK
    CONN RECEPT HOUSING CPC 6POS BLK
    CONN RECEPT HOUSING CPC 4POS BLK
    CONN HOUSING SOCKET CPC 5POS BLK
    CONN PLUG HOUSING CPC 4POS BLACK