CPF0201B95R3E1
Mfr.Part #
CPF0201B95R3E1
Description
CPF 0201 95R3 0.1% 25PPM 1K RL
Operating Temperature :
-55°C ~ 155°C
Power (Watts) :
0.03W, 1/32W
Resistance :
95.3 Ohms
Temperature Coefficient :
±25ppm/°C
Tolerance :
±0.1%
Datasheets
CPF0201B95R3E1
Manufacturer related products
    CONN PLUG HOUSING CPC 6POS BLACK
    CONN RECEPT HOUSING CPC 6POS BLK
    CONN RECEPT HOUSING CPC 4POS BLK
    CONN HOUSING SOCKET CPC 5POS BLK
    CONN PLUG HOUSING CPC 4POS BLACK