RN73R2BTTD32R4B25
Mfr.Part #
RN73R2BTTD32R4B25
Description
RES 32.4 OHM 0.1% 1/4W 1206
Operating Temperature :
-55°C ~ 155°C
Package / Case :
1206 (3216 Metric)
Power (Watts) :
0.25W, 1/4W
Resistance :
32.4 Ohms
Supplier Device Package :
1206
Temperature Coefficient :
±25ppm/°C
Tolerance :
±0.1%