RMCF2512FT19R1
Mfr.Part #
RMCF2512FT19R1
Description
RES 19.1 OHM 1% 1W 2512
Operating Temperature :
-55°C ~ 155°C
Package / Case :
2512 (6432 Metric)
Power (Watts) :
1W
Resistance :
19.1 Ohms
Supplier Device Package :
2512
Temperature Coefficient :
±100ppm/°C
Tolerance :
±1%