FCSL90R030FER
Mfr.Part #
FCSL90R030FER
Description
RES SMD 30M OHM 1% 4W 3518 WIDE
Operating Temperature :
-55°C ~ 155°C
Power (Watts) :
4W
Resistance :
30 mOhms
Temperature Coefficient :
±50ppm/°C
Tolerance :
±1%