RMCF0603FT4M64
Mfr.Part #
RMCF0603FT4M64
Description
RES 4.64M OHM 1% 1/10W 0603
Operating Temperature :
-55°C ~ 155°C
Power (Watts) :
0.1W, 1/10W
Resistance :
4.64 MOhms
Temperature Coefficient :
±200ppm/°C
Tolerance :
±1%