RW2S0CBR500FE
Mfr.Part #
RW2S0CBR500FE
Description
RES 500M OHM 1% 2W 4122
Stock
482
Operating Temperature :
-55°C ~ 150°C
Power (Watts) :
2W
Resistance :
500 mOhms
Temperature Coefficient :
±90ppm/°C
Tolerance :
±1%