WR06W3744FTL
Mfr.Part #
WR06W3744FTL
Description
RES 3.74M OHM 1% 1/10W 0603
Operating Temperature :
-55°C ~ 155°C
Power (Watts) :
0.1W, 1/10W
Resistance :
3.74 MOhms
Temperature Coefficient :
±100ppm/°C
Tolerance :
±1%