RK73H1JTTD3744F
Mfr.Part #
RK73H1JTTD3744F
Description
RES 3.74M OHM 1% 1/10W 0603
Operating Temperature :
-55°C ~ 155°C
Power (Watts) :
0.1W, 1/10W
Resistance :
3.74 MOhms
Temperature Coefficient :
±200ppm/°C
Tolerance :
±1%