RN731JTTD3280F25
Mfr.Part #
RN731JTTD3280F25
Description
RES 328 OHM 1% 1/16W 0603
Operating Temperature :
-55°C ~ 155°C
Power (Watts) :
0.063W, 1/16W
Resistance :
328 Ohms
Temperature Coefficient :
±25ppm/°C
Tolerance :
±1%