RN731JTTD9882F50
Mfr.Part #
RN731JTTD9882F50
Description
RES 98.8K OHM 1% 1/16W 0603
Operating Temperature :
-55°C ~ 155°C
Power (Watts) :
0.063W, 1/16W
Resistance :
98.8 kOhms
Temperature Coefficient :
±50ppm/°C
Tolerance :
±1%