RN732ATTD9203D50
Mfr.Part #
RN732ATTD9203D50
Description
RES 920K OHM 0.5% 1/10W 0805
Operating Temperature :
-55°C ~ 155°C
Power (Watts) :
0.1W, 1/10W
Resistance :
920 kOhms
Temperature Coefficient :
±50ppm/°C
Tolerance :
±0.5%