RN732ATTD9423D25
Mfr.Part #
RN732ATTD9423D25
Description
RES 942K OHM 0.5% 1/10W 0805
Operating Temperature :
-55°C ~ 155°C
Power (Watts) :
0.1W, 1/10W
Resistance :
942 kOhms
Temperature Coefficient :
±25ppm/°C
Tolerance :
±0.5%