HV732HTTE1435F
Mfr.Part #
HV732HTTE1435F
Description
RES 14.3M OHM 1% 1/2W 2010
Features :
High Voltage, Moisture Resistant
Operating Temperature :
-55°C ~ 155°C
Package / Case :
2010 (5025 Metric)
Power (Watts) :
0.5W, 1/2W
Resistance :
14.3 MOhms
Supplier Device Package :
2010
Temperature Coefficient :
±200ppm/°C
Tolerance :
±1%