SR73W3ATTER931F
Mfr.Part #
SR73W3ATTER931F
Operating Temperature :
-55°C ~ 150°C
Package / Case :
2512 (6432 Metric)
Power (Watts) :
1W
Resistance :
931 mOhms
Supplier Device Package :
2512
Temperature Coefficient :
±100ppm/°C
Tolerance :
±1%