WSL2010R0650FEA18
Mfr.Part #
WSL2010R0650FEA18
Description
RES 0.065 OHM 1% 1W 2010
Operating Temperature :
-65°C ~ 170°C
Power (Watts) :
1W
Resistance :
65 mOhms
Temperature Coefficient :
±75ppm/°C
Tolerance :
±1%
Datasheets
WSL2010R0650FEA18
Part Manufacturer Stock Description
WSL2 Apex Tool Group 35,000 SOLDERING STATION 150W 2 CH 120V