WSR2R6250FTA
Mfr.Part #
WSR2R6250FTA
Description
RES 0.625 OHM 1% 2W 4527
Operating Temperature :
-65°C ~ 275°C
Power (Watts) :
2W
Resistance :
625 mOhms
Temperature Coefficient :
±75ppm/°C
Tolerance :
±1%