WSR2R6490FTB
Mfr.Part #
WSR2R6490FTB
Description
RES 0.649 OHM 1% 2W 4527
Operating Temperature :
-65°C ~ 275°C
Power (Watts) :
2W
Resistance :
649 mOhms
Temperature Coefficient :
±75ppm/°C
Tolerance :
±1%