P0805E8701BNT
Mfr.Part #
P0805E8701BNT
Operating Temperature :
-55°C ~ 155°C
Power (Watts) :
0.2W, 1/5W
Resistance :
8.7 kOhms
Temperature Coefficient :
±25ppm/°C
Tolerance :
±0.1%