P0805K9193BBT
Mfr.Part #
P0805K9193BBT
Operating Temperature :
-55°C ~ 155°C
Power (Watts) :
0.2W, 1/5W
Resistance :
919 kOhms
Temperature Coefficient :
±100ppm/°C
Tolerance :
±0.1%