CR2547R2F
Mfr.Part #
CR2547R2F
Description
RES SMD 47.2 OHM 1% 1/20W 0201
Operating Temperature :
-55°C ~ 155°C
Power (Watts) :
0.05W, 1/20W
Resistance :
47.2 Ohms
Supplier Device Package :
Temperature Coefficient :
±200ppm/°C
Tolerance :
±1%
Datasheets
CR2547R2F
CR250-4 BK Central Semiconductor 35,000 DIODE GEN PURP 4KV 200MA DO15