CR10246J
Mfr.Part #
CR10246J
Description
RES SMD 24M OHM 5% 1/8W 0805
Operating Temperature :
-55°C ~ 155°C
Power (Watts) :
0.125W, 1/8W
Resistance :
24 MOhms
Supplier Device Package :
Temperature Coefficient :
±100ppm/°C
Tolerance :
±5%
Datasheets
CR10246J
Part Manufacturer Stock Description
CR10 Dobot 1 ROBOTIC ARM 10KG 1525MM