CR042252F
Mfr.Part #
CR042252F
Description
RES SMD 22.5K OHM 1% 1/2W 1210
Operating Temperature :
-55°C ~ 155°C
Power (Watts) :
0.5W, 1/2W
Resistance :
22.5 kOhms
Supplier Device Package :
Temperature Coefficient :
±100ppm/°C
Tolerance :
±1%