CR108R19F
Mfr.Part #
CR108R19F
Description
RES SMD 8.19 OHM 1% 1/8W 0805
Operating Temperature :
-55°C ~ 155°C
Power (Watts) :
0.125W, 1/8W
Resistance :
8.19 Ohms
Supplier Device Package :
Temperature Coefficient :
±200ppm/°C
Tolerance :
±1%
Datasheets
CR108R19F
Part Manufacturer Stock Description
CR10 Dobot 1 ROBOTIC ARM 10KG 1525MM