CR014144F
Mfr.Part #
CR014144F
Description
RES SMD 4.14M OHM 1% 1W 2512
Operating Temperature :
-55°C ~ 155°C
Power (Watts) :
1W
Resistance :
4.14 MOhms
Supplier Device Package :
Temperature Coefficient :
±100ppm/°C
Tolerance :
±1%