WK73S2BTTDR127F
Mfr.Part #
WK73S2BTTDR127F
Description
RES 127M OHM 1% 3/4W 1206
Operating Temperature :
-55°C ~ 155°C
Package / Case :
Wide 1206 (3216 Metric), 0612
Power (Watts) :
0.75W, 3/4W
Resistance :
127 mOhms
Supplier Device Package :
0612
Temperature Coefficient :
±200ppm/°C
Tolerance :
±1%