HV732HTTE5625F
Mfr.Part #
HV732HTTE5625F
Description
RES 56.2M OHM 1% 1/2W 2010
Operating Temperature :
-55°C ~ 155°C
Power (Watts) :
0.5W, 1/2W
Resistance :
56.2 MOhms
Temperature Coefficient :
±300ppm/°C
Tolerance :
±1%