32-02-3-AAA
- Mfr.Part #
- 32-02-3-AAA
- Description
- SWITCH PUSH DPST 0.15A 28V
- Current Rating (Amps) :
- 150mA (DC)
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 85°C
- Type :
- Standard
- Voltage Rating - AC :
- Voltage Rating - DC :
- 28 V
- Datasheets
- 32-02-3-AAA
|---|---|---|---|
| 32-003-171 | Aries Electronics, Inc. | 35,000 | CABLE 32POS .100 JUMPER 3 INCH |
| 32-003-172 | Aries Electronics, Inc. | 35,000 | CABLE 32POS .100 JUMPER 3 INCH |
| 32-003-173 | Aries Electronics, Inc. | 35,000 | CABLE 32POS .100 JUMPER 3 INCH |