MPZ0402S330CTF0W
- Mfr.Part #
- MPZ0402S330CTF0W
- Manufacturer
- TDK Corporation
- Description
- FERRITE BEAD 33 OHM 01005 1LN
- Manufacturer :
- TDK Corporation
- Product Category :
- Ferrite Beads and Chips
- Current Rating (Max) :
- 550mA
- DC Resistance (DCR) (Max) :
- 200mOhm
- Features :
- Filter Type :
- Power Line
- Impedance @ Frequency :
- 33 Ohms @ 100 MHz
- Mounting Type :
- Surface Mount
- Number of Lines :
- 1
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 125°C