PF42500T12LG24
- Mfr.Part #
- PF42500T12LG24
- Manufacturer
- Hammond Manufacturing
- Description
- FAN EXHAUST 24V 5W LT GRAY
- Manufacturer :
- Hammond Manufacturing
- Product Category :
- Rack Thermal Management
- Product Status :
- Active
- Specifications :
- Fan, DC, Square, 67 CFM
- Type :
- Fan
- Voltage - Input :
- 24VDC