GK220S48-100W
- Mfr.Part #
- GK220S48-100W
- Manufacturer
- HenLv Power
- Description
- AC DC SWITCHING POWER SUPPLY 48V
- Stock
- 200
- Manufacturer :
- HenLv Power
- Product Category :
- AC DC Converters
- Applications :
- Approval Agency :
- Current - Output 1 :
- Current - Output 2 :
- Current - Output 3 :
- Current - Output 4 :
- Current - Output 5 :
- Current - Output 6 :
- Efficiency :
- 83%
- Features :
- Mounting Type :
- Number of Outputs :
- Operating Temperature :
- Power (Watts) :
- 100W
- Product Status :
- Active
- Standard Number :
- Type :
- Voltage - Input :
- 85 ~ 305 VAC, 100 ~ 430 VDC
- Voltage - Isolation :
- 3000 V
- Voltage - Output 1 :
- 48V