D2TO035C47R00FTE3
Mfr.Part #
D2TO035C47R00FTE3
Description
RES SMD 47 OHM 1% 35W TO263
Stock
465
Operating Temperature :
-55°C ~ 175°C
Power (Watts) :
35W
Resistance :
47 Ohms
Temperature Coefficient :
±150ppm/°C
Tolerance :
±1%