D2TO035C100R0FTE3
Mfr.Part #
D2TO035C100R0FTE3
Description
RES SMD 100 OHM 1% 35W TO263
Stock
260
Operating Temperature :
-55°C ~ 175°C
Power (Watts) :
35W
Resistance :
100 Ohms
Temperature Coefficient :
±150ppm/°C
Tolerance :
±1%