D2TO035CR4700FTE3
Mfr.Part #
D2TO035CR4700FTE3
Description
RES 0.47 OHM 1% 35W TO263
Stock
110
Operating Temperature :
-55°C ~ 175°C
Power (Watts) :
35W
Resistance :
470 mOhms
Temperature Coefficient :
±250ppm/°C
Tolerance :
±1%