D2TO035CR0220FTE3
Mfr.Part #
D2TO035CR0220FTE3
Description
RES 0.022 OHM 1% 35W TO263
Stock
110
Operating Temperature :
-55°C ~ 175°C
Power (Watts) :
35W
Resistance :
22 mOhms
Temperature Coefficient :
±1100ppm/°C
Tolerance :
±1%