RLP73K3AR22JTE
Mfr.Part #
RLP73K3AR22JTE
Description
RES 0.22 OHM 5% 2W 2512
Operating Temperature :
-55°C ~ 155°C
Package / Case :
2512 (6432 Metric)
Power (Watts) :
2W
Resistance :
220 mOhms
Supplier Device Package :
2512
Temperature Coefficient :
±200ppm/°C
Tolerance :
±5%
Datasheets
RLP73K3AR22JTE
Manufacturer related products
    CONN PLUG HOUSING CPC 6POS BLACK
    CONN RECEPT HOUSING CPC 6POS BLK
    CONN RECEPT HOUSING CPC 4POS BLK
    CONN HOUSING SOCKET CPC 5POS BLK
    CONN PLUG HOUSING CPC 4POS BLACK