KTR10EZPF1004
- Mfr.Part #
- KTR10EZPF1004
- Description
- RES SMD 1M OHM 1% 1/8W 0805
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 155°C
- Power (Watts) :
- 0.125W, 1/8W
- Resistance :
- 1 MOhms
- Temperature Coefficient :
- ±100ppm/°C
- Tolerance :
- ±1%