HVC4020V2506JET
Mfr.Part #
HVC4020V2506JET
Description
RES 250M OHM 5% 1.5W 4020
Operating Temperature :
-55°C ~ 155°C
Power (Watts) :
1.5W
Resistance :
250 MOhms
Temperature Coefficient :
±50ppm/°C
Tolerance :
±5%