HVC4020V5004JET
Mfr.Part #
HVC4020V5004JET
Description
RES SMD 5M OHM 5% 1.5W 4020
Stock
71
Operating Temperature :
-55°C ~ 155°C
Power (Watts) :
1.5W
Resistance :
5 MOhms
Temperature Coefficient :
±50ppm/°C
Tolerance :
±5%